حضور نماینده ولی فقیه،ریاست اداره حراست و رئیس اداره آموزش و ترویج در شهرستان خوانسار

روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خوانسار اعلام کرد:
برگزاری جلسه با حضور نماینده ولی فقیه،ریاست اداره حراست و رئیس اداره آموزش و ترویج اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان
1400/7/11

به مناسبت ایام اربعین حسینی وگرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبیین اهدام قیام سید و سالار شهیدان و همچنین طرح و بررسی موضوعات اداری جلسه ای با حضور نماینده ولی فقیه، ریاست اداره حراست و رئیس اداره آموزش و ترویج اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در محل اداره برگزار گردید.
 

 
در این دیدار صمیمانه که سفیر انفال اداره نیز حضور داشت گزارشی از عملکرد اداره و برنامه های در دست اجرا و آتی در راستای تعهدات شهرستانی مربوط به طرح 14 در 1400 توسط مسئول و کارشناسان اداره ارائه گردید.
در ادامه حاج آقا عسگری، مهندس نظری و مهندس الهیاری به همراه سفیرانفال و مسئول اداره از پروژه بندهای چند منظوره آبخیزداری در حوضه آبخیز خم پیچ شهرستان (روستای لایجند) بازدید کردند.

 
 
همچنین نماینده ولی فقیه،ریاست اداره حراست و رئیس اداره آموزش و ترویج اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان به همراه سفیر انفال و رئیس اداره با امام جمعه شهرستان دیدار داشتند که در این دیدار حاج آقا عسگری و امام جمعه شهرستان بر حفظ و حراست ازاراضی ملی به عنوان انفال و ثروتهای ملی تاکید نمودند.
 
 
 

درحال بارگزاری